Go outdoor Praha – cyklistika, lyžování, treking a lezení

gay friendly sportovní klub

 

Jak se přidat? Napište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo Jirkovi ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) a přijďte na některou z našich akcí.

 

Máte rádi outdoorové sporty a cestování? Hledáte partu podobně naladěných gay kamarádů? Pak je tu klub Go outdoor právě pro vás! Po celý rok se máte s Go outdoorem na co těšit. Od dubna do října vyrážíme na kolech. Jezdíme po silnicích i na bajk terénem, na jeden den i na prodloužené víkendy. V zimě lyžujeme na běžkách i na sjezdovkách. Vyrážíme na pěší výlety i vodácké akce. Scházíme se na lezecké stěně. A občas se domluvíme na treku po zahraničních horách nebo na expedici mimo Evropu.

 

Naše akce jsou tu pro kamarády z gay komunity i pro všechny ostatní, kterým se mezi námi líbí. Někdy nás vyrazí dvacet, jindy jedeme jen ve dvou. Někteří dorazí pravidelně, a skoro pokaždé přijde i někdo nový. Nejde nám o organizovanou zábavu, jen nám přijde fajn mít partu kamarádů, kteří se jednou do měsíce sejdou a něco zajímavého prožijí.

 

Náš spolek vznikl v roce 2009 jako Galibi outdoor a spoustu akcí dál pořádáme společně se studentským klubem Galibi. Některé bajky podnikáme společně se sportovním klubem  Alcedo a jeho cyklistickou sekcí Alcedo Prague MTBiking & Cycling. Inspirují nás i další bezva spolky, jako třeba Kluci na kole z Brna.

 

 

Připojte se k nám - těšíme se na vás!